Sohbete Giriş

En Güzel Sohbetler Burada

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

admin Mart 7 2024

Kaliteli Sohbet İmkanı Sunan Canlı Chat Sitesi!

Kalite bizce nedir? Bakın anlatayım.

 

Kalite: en basit tanımıyla, müşteri isteklerine cevap verebilmektir.

 

Kalite ile ilgili ilk kayıtlar MÖ 2150 yılına kadar uzanır. Ünlü Hamurabi Kanunları’nın 229. maddesinde şu ifadeler yer alır; “eğer bir inşaat ustası bir adama ev yapar ve yapılan ev yeterince sağlam olmayıp sahibinin üstüne çökerek ölümüne sebep olursa o inşaat ustasının başı uçurulur” söylenir.  Vikipedi

 

Bir yazı türü olan sohbet ise; bir yazarın günlük olaylarla ilgili duygu ve düşüncelerini, okuyucusuyla konuşuyormuş gibi anlattığı yazı türüne “sohbet” denir. Sohbet türünde samimilik, senli benlilik söz konusudur.

 

Veya Sohbet ya da söyleşi; dostça, arkadaşça konuşarak hoş bir vakit geçirme, söyleşi, yârenlik, hasbihâl anlamına gelir. Türkçeye Arapçadan geçmiştir. Vikipedi

 

Kaliteli sohbet bizce siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz olarak verdiğimiz hizmette sorun yaşamamanız için yaptıklarımızdır.

 

Canlı chat ise sitemize giripte odalarımızı ziyaret ettiğinizde sürekli bir muhabbet dönmesine diyoruz.

 

Siyah defterlere değilde bembeyaz kanallarımızda doyasıya farklı atraksiyonlar birbirini aldatan sevgililer ne ararsanız burada. Girip izleyin sizler de eğlencesine takılmayı deneyin.

 

Yazımız yine sitemize uygun yapıda olan bir makale yazısı olacaktır. İlk başta dj kelimesinin yazımını düzeltelim bu bir kısaltmadır. (Diskjokey) Normal yazımı bu şekildedir. Anlamı ise cd yi kullanan kişi cd’ye yön veren insan anlamlarına gelmektedir. Birçok bu tarz site radyo kanalarında djlik yapacak insan bulamamaktan şikayetçidir. Her insanda dj olmaz. Güzel bir ses tonu ve hitabet gücü gereklidir. Aranan elemanlar desek herhalde yanlış bir cümle kurmuş olmayız bu durum için.

 

Sohbet sitelerindeki dj arkadaşlar ne kadar kaliteli olurlar o kadar faydalı olur site sahiplerine. Yeni gelen kişileri karşılayabilirler istek parçalarını çalabilirler ve onlarla iyi diyalog kurabilirler. İyi bir diyalog kurulabilinirse eğer sonuç çok başarılı olacaktır. Bu sayede siteyi ziyaret eden kişiler siteyi sürekli kullanır duruma gelecektirler.

 

Sitemiz de bu arkadaşlara her zaman yer vardır. Sitemizin radyo kanalına girerek başvuruda bulunup istediğiniz yapabilirsiniz.

Etiket bulunamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet
Et

Chat
Yap

Müzik
Dinle

Oyun
Oyna

error: Content is protected !!
sohbet